iPhone 5 – найшвидший смартфон у світі завдяки A6

Chipworks і iFixit провели демонтаж чіпсета А6 встановленого в iPhone 5 і докопалися до істини, а саме до докладних специфікаціях процесора, оперативної пам’яті і графічної підсистеми.

Перегляньте публікацію - Витік: LG G3 оснащений 2K-екраном, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5 - найшвидший смартфон у світі завдяки A6.

Як показав розтин, в новинці встановлена оперативна пам’ять Elpida LP DDR2 SDRAM об’ємом 1 Гб, що також використовується в Motorola RAZR MAXX. Сам же чіпсет A6 випускається по 32-нм техпроцесу Samsung, але за інструкціями Apple і ARMv7s, завдяки чому компанія по суті зробила власний чіпсет і налаштувала його так, як потрібно було саме їй для забезпечення оптимальної продуктивності iPhone 5. Всередині процесора виявилися два ядра та три ядра графічного чіпа Power VR. До речі, основна 8-Мп камера проводиться Sony, а фронтальна камера випускається Omnivision.

iPhone 5 - найшвидший смартфон у світі завдяки A6.

За словами iFixit, Apple вдалося створити рішення такого ж розміру, що і Cortex-A15. До речі, тести продуктивності тільки підтверджують, що iPhone 5 – самий потужний смартфон на ринку. Ви можете побачити результати бенчмарків в порівнянні з попередніми поколіннями iPhone і найпотужнішими Android-смартфонами. Вражає, чи не так? Це в черговий раз доводить, що більша кількість ядер не є запорукою успіху.

Радимо прочитати цікаву новину Sony WT23i Walkman і ST23i Tapioca DS засвітилися в тестах про Sony WT23i Walkman і ST23i Tapioca DS засвітилися в тестах.

iPhone 5 - найшвидший смартфон у світі завдяки A6.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>