iPhone 5 обходить в тестах Samsung Galaxy S 3 (інфа по A6)

У Мережі з’явилися результати iPhone 5 в тесті Geekbench 2. Там він визначається як iPhone5, 2 на iOS 6 з 1 ГГц двоядерним процесором ARMv7 і 1 Гб оперативної пам’яті.

Перегляньте публікацію - LG G Pro 2 з’явиться в Південній Кореї 21 лютого, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5 обходить в тестах Samsung Galaxy S 3 (інфа по A6).
iPhone 5 обходить в тестах Samsung Galaxy S 3 (інфа по A6).

Новинка вибила в бенчмарці 1601 бал, що більш ніж в 2 рази більше, ніж в iPhone 4S (629) і iPad 3 (766). Більш того, iPhone 5 виявився швидше безсумнівно потужних Samsung Galaxy S 3, HTC One X і ASUS Transformer Prime TF201. Ось тут ви можете подивитися результати інших iOS-пристроїв, а тут показані очки, набрані Android-рішеннями.

iPhone 5 обходить в тестах Samsung Galaxy S 3 (інфа по A6).

Радимо прочитати цікаву новину На сайті Postel помічений наступний флагман Sony про На сайті Postel помічений наступний флагман Sony.

Уявіть собі, наскільки смартфон буде швидше флагманів на Android в реальних додатках, якщо навіть iPhone 4S (512 Мб ОЗУ, двоядерний 800 – МГц процесор) виступає з ними практично на рівних.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>