iPhone 5 обійдеться користувачам в $1800

Працівники Avalaunch підрахували, скільки доведеться заплатити власникам iPhone 5.
У Avalaunch виходили не тільки з вартості самого смартфона, але і тих витрат, які власники iPhone 5, швидше за все, зазнають в найближчі два роки.

Перегляньте публікацію - В LG G Watch використовується 4-ядерний процесор Snapdragon 400, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5 обійдеться користувачам в $1800.

З’ясувалося, що при купівлі iPhone 5 з 16 Гб вбудованої пам’яті за $199 і підключенні за 2-річним контрактом,  за два роки користувачі витратять більше $1800. З них $1439 піде на оплату тарифного плану. Ще в $199 обійдеться сам смартфон і в $170 найбільш популярні аксесуари для цього гаджета.

Для наочності працівники Avalaunch склали невелику інфографіку, в якій розповіли про те, що чекає власників цього популярного гаджета.

Радимо прочитати цікаву новину TV Dock для Sony Xperia P: замість SmartDock! про TV Dock для Sony Xperia P: замість SmartDock!.

iPhone 5 обійдеться користувачам в $1800.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>