iPhone 5 отримав благословення від Стіва Джобса

Багато хто вважає, що Apple вже не та та “При Джобсі такого не було”, однак, при аналізі всіх змін у компанії після відходу з життя її гуру вдалося з’ясувати одну цікаву деталь – Apple ще не випустила жоден пристрій, яке не отримав “добро” від Стіва Джобса.

Перегляньте публікацію - LG G3 виявився в 3 рази популярніший Samsung Galaxy S5 в Південній Кореї, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5 отримав благословення від Стіва Джобса.

Радимо прочитати цікаву новину Sony представить п’ять новинок на CommunicAsia 2012 про Sony представить п’ять новинок на CommunicAsia 2012.

Це означає, що тільки наступний iPhone буде першим смартфоном, створеним без благословення Стіва. Крім того, iPad Mini, анонс якого повинен відбутися вже дуже скоро, ймовірно, теж був задуманий не без його участі, а це означає, що Джобс, незадовго до смерті, кілька переглянув свої погляди на семидюймові планшети.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>