iPhone 5c – це гидке каченя Apple

Після публікації квартального фінансового звіту багато інвесторів Apple помітили, що iPhone 5c продається зовсім не так добре, як вони очікували.

Перегляньте публікацію - Анонсований смартфон LG G2 в золотистому та червоному корпусі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Глава Apple Тім Кук з оптимізмом дивиться на тандем iPhone 5s і 5c, але і він визнав, що він виявився не тим, що ми очікували.

iPhone 5c - це «гидке каченя» Apple.

iPhone 5c не зміг зберегти ту частку ринку, яку займав його попередник. Але й у цього апарату є одна важлива перевага. Він виконує роль своєрідного гидкого каченяти, на тлі якого iPhone 5s виглядає ще більш привабливо.

Радимо прочитати цікаву новину Найближчим часом Android 4.3 добереться до смартфона Sony Xperia SP про Найближчим часом Android 4.3 добереться до смартфона Sony Xperia SP.

Після публікації звіту акції Apple впали відразу на 6,70%, що знизило капіталізацію компанії на $33 млрд. Але тепер вони поступово відновлюються в ціні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>