iPhone 5S вийде в червні в різних кольорах

Як відомо, iPhone 5 доступний ще не у всіх країнах, але компанія активно розробляє послідовника. Згідно з останніми витокам, вихід Apple iPhone 5S відбудеться в червні 2013 року і телефон не обійдеться без деяких цікавих поліпшень.

Перегляньте публікацію - Наступний Google Nexus буде анонсований до кінця жовтня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5S вийде в червні в різних кольорах.

За чутками, найбільш значущим з них стане новий Super HD-екран. Діагональ, швидше за все, залишиться такою ж, а ось дозвіл може помітно підрости, щоб не виглядати привітом із минулого століття на тлі Full HD-смартфонів на Android, що очікуються в 2013 році. Крім того, можлива нова камера, а також підтримка NFC і поліпшена батарея.

Радимо прочитати цікаву новину Чутки про Sony Xperia 2013 року: C650X Odin, C150X, C160X про Чутки про Sony Xperia 2013 року: C650X Odin, C150X, C160X.

Пропонуватися смартфон буде від шести до восьми різних кольорах, замість звичних двох. Мабуть, позитивна реакція користувачів на квітчастий iPod touch 5 підказала компанії, в якому напрямку варто рухатися зі своїм iPhone. Яскраві фарби зараз в моді, і це особливо помітно, якщо подивитися на Windows Phone-пристроїв. Звичайно, чутки чутками, і не факт, що в кінцевому підсумку все виявиться правдою, але з іншого боку, всі поліпшення виглядають логічними і давно очікуваними, інакше який сенс випускати і купувати iPhone 5S?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>