iPhone 6 і iPhone 6 Plus не можуть отримати ліцензійний ключ для доступу до мережі в Китаї

Нещодавно ми вже писали про те, що Apple так і не змогла сертифікувати iPhone 6 і iPhone 6 Plus для продажу в Китаї. Про терміни появи новинок на місцевому ринку не знає навіть найбільший китайський оператор China Mobile. І днями невтішні для шанувальників Apple в Китаї чутки були підтверджені одним з новинних агентств Піднебесної.

Перегляньте публікацію - LG G3 виявився в 3 рази популярніший Samsung Galaxy S5 в Південній Кореї, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus не можуть отримати ліцензійний ключ для доступу до мережі в Китаї.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала смартфон Xperia M2 Aqua у водонепроникному корпусі про Sony анонсувала смартфон Xperia M2 Aqua у водонепроникному корпусі.

В даний час 4 моделі iPhone 6 отримали обов’язковий сертифікат China Compulsory Certification (3C) і були схвалені State Radio Regulation of China. Але крім цього iPhone 6 і iPhone 6 Plus необхідно отримати ще й «ліцензійний ключ для доступу до мережі». І, схоже, що саме з цим ключем в Apple виникли певні труднощі. А терміни початку продажів смартфонів на китайському ринку досі залишаються під питанням.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>