iPhone Math отримає 4,8″-екран і буде представлений в червні?

Згідно з останніми чутками, Apple в поточному році може представити не тільки оновлений iPhone 5S та недорогий iPhone міні, але і топовий iPhone Math з діагоналлю екрану 4,8″. Інформація про подібноу модель з’явилася ще в грудні минулого року і тепер знову спливла на поверхню.

Перегляньте публікацію - LG Optimus G працює довше Samsung Galaxy S 3, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone Math отримає 4,8"-екран і буде представлений в червні?

Перша згадка про 4,8″-iPhone з’явилося в грудні 2012 року, проте ніяких подальших ознак розробки пристрою більше виявлено не було, до недавнього часу. Передбачається, що телефон одержить також 8 Мп камеру, як і оновлений iPhone 5S. Крім того, очікується ще один невідомий iPhone з 12-Мп камерою. Постачання компонентів для нових пристроїв почнуться в березні, а самі телефони будуть збиратися на заводах вже в квітні.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia E і Xperia E Dual: бюджетні новинки про Sony Xperia E і Xperia E Dual: бюджетні новинки.

Випуск різних за розмірами iPhone давно фігурує в різних чутках про компанію. Apple необхідно конкурувати з топовими Android-смартфонами, чиї розміри давно перевалили за 4″. При цьому, компанії необхідно зберігати фірмову зручність використання, так що в сформованій ситуації випуск однакових за начинку пристроїв з різними розмірами зіграв би Apple на руку. До речі, Samsung могла би випередити Apple на цьому терені, випустивши Galaxy S 3 mini c тим же залізом, що і класичний Galaxy S 3, але на жаль, мініатюрний S 3 вийшов лише блідим відображенням великого.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>