iSuppli: Собівартість iPhone 5 становить $199

Працівники iSuppli з’ясували собівартість нового покоління iPhone. Вони розповіли про те, що собівартість iPhone 5 з 16 Гб вбудованої пам’яті виявилася на рівні $199. А з урахуванням витрат на виробництво вона виростає до $207, що більш ніж в 3 рази менше ринкової вартості гаджета.

Перегляньте публікацію - В LG G Flex зявиться можливість запису 4K-відео, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iSuppli: Собівартість iPhone 5 становить $199.

Смартфон з 32 Гб пам’яті обходиться Apple в $217, а з 64 Гб – $238, тоді як кінцеві користувачі можуть придбати ці апарати за $749 і $849 відповідно.

Найдорожчим компонентом iPhone 5 виявився його 4-дюймовий сенсорний дисплей вартістю $44. Бездротовий модуль смартфона коштує $34, тоді як його процесор A6 обходиться Apple в $17,5. Ще $18 варто набір з 8МР і 1, 2МР камер.

Радимо прочитати цікаву новину Sony припиняє підтримку смартфона Xperia C про Sony припиняє підтримку смартфона Xperia C.

У найдорожчої версії iPhone 5 на другому місці за вартістю виявляється його вбудована пам’ять, яка лише трохи поступається дисплею гаджета – $41,60.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>