Карти Apple визнані небезпечними для мешканців Австралії

Незважаючи на вибачення Apple з приводу якості власної картографічної системи і обіцянок все виправити, поточних змін усе ще недостатньо для того, щоб вважати сервіс безпечним. Уявіть, що ви – турист, що повертається з екскурсії з австралійського Національного парку Мюррей-Сансет у найближче до нього місто Милдьюра. Довірившись картам від Apple, можна проїхати 70 км не в тому напрямку і опинитися без води в пустелі в 46°С. Така ситуація вже трапилася з деякими iOS-користувачами, і в місцевих газетах Карти Apple справедливо названі «небезпечними для життя».

Перегляньте публікацію - LG анонсувала 5-дюймовий смартфон Optimus Vu II, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Карти Apple визнані небезпечними для мешканців Австралії.

«Один хлопець примудрився заїхати так далеко, що втратив сигнал мережі. Він загруз у піску, йому довелося вибиратися і тільки через 24 години він зумів отримати сигнал, і тоді ми його врятували», – говорить інспектор поліції Саймон Клеменс. – «Це сталося з вини цього сервісу. Ми точно знаємо, що це не єдиний випадок – нещодавно в тих же місцях ми зупинили жінку, яка стверджувала, що на кожному повороті ліворуч сервіс посилав її прямо в грязюку… і це ще квіточки».

Радимо прочитати цікаву новину Sony випустила Android 4.0 для Xperia U, Xperia Go і Xperia Sola про Sony випустила Android 4.0 для Xperia U, Xperia Go і Xperia Sola.

За словами інспектора, найбільший Парк в штаті Вікторія повністю складається з піщаних трас і сипучих пісків, в яких легко загрузнути майже на будь-якій машині. Води в Парку немає, тіні теж, а при пересуванні на 10-15 км вглиб пропадає ще й зв’язок. «Люди можуть опинитися в реальній біді», – говорить инспектор. Пока ця ситуація не буде виправлена Apple, поліція настійно радить туристам використовувати інші карти для подорожі по Вікторії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>