Користувачі незадоволені iOS 6 Maps

Багато аналітиків і простих користувачі вважають найбільш слабким місцем iOS 6 новий додаток Maps.

Перегляньте публікацію - LG анонсувала планшетофон G Pro 2 в червоному корпусі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Вони відзначають не тільки слабкий функціонал цього навігаційного сервісу, але і його жахливу роботу.

Користувачі незадоволені iOS 6 Maps.

Приміром, iOS 6 Maps не може знайти ресторан на карті, навіть якщо ви перебуваєте в 200 метрах від входу. У програмі є велика кількість пробілів і неточностей. У ній немає маршрутів громадського транспорту, оскільки в Apple, вочевидь, впевнені, що власники iPhone можуть пересуватися виключно на машинах.

Радимо прочитати цікаву новину В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн. про В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн..

Загалом, iOS 6 Maps поки рясніє всілякими безглуздостями. В Apple навіть не заперечують, що Maps далека від досконалості. При цьому в компанії підкреслюють, що додаток поки перебуває на ранній стадії розвитку і не позбавлений дитячих помилок, але роботи над ним не припиняються ні на секунду, і з часом він стане гідним iOS.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>