Китайські оператори отримали більше 100 тисяч попередніх замовлень на iPhone 5

Ми вже знаємо, що смартфон iPhone 5 з’явиться на китайському ринку 14 грудня. Гаджет буде продаватися місцевими операторами China Mobile, China Telecom і China Unicom. Причому представники останнього вже встигли відзвітувати про отриманні 100 тисяч попередніх замовлень на iPhone 5. Набагато менш вражаючі цифри озвучив оператор China Mobile, який оформив всього близько 5 тисяч попередніх замовлень на новий смартфон Apple.

Перегляньте публікацію - LG Optimus Nexus виявиться модифікованою версією LG Optimus G., в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Китайські оператори отримали більше 100 тисяч попередніх замовлень на iPhone 5.

Ці цифри говорять про те, що, незважаючи на пізню появу iPhone 5 в Китаї, місцеві жителі досі чекають початку його офіційних поставок. Хоча останні дослідження показують, що за квартал популярність iPhone в Китаї знизилася з 37% до 25%.

Радимо прочитати цікаву новину Почалися Європейські продажі Sony Xperia T про Почалися Європейські продажі Sony Xperia T.

iPhone 5 з 16, 32 і 64 ГБ вбудованої пам’яті буде продаватися в Китаї за $199, $299 і $399 відповідно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>