Люсі Кох поскаржилася, що адвокати Apple курять крек

Юристам Apple все-таки вдалося вивести з себе суддю Люсі Кох (Lucy Koh). Менш ніж за 4 години до кінця засідання Apple мала намір опитати 20 свідків і надала суду 75-сторінковий брифінг.

Перегляньте публікацію - Опубліковані прес-знімки смартфона LG Optimus F3Q, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Люсі Кох поскаржилася, що адвокати Apple курять крек.

«75 сторінок! 75 сторінок! Ви хочете, щоб я переглянула 75 сторінок, але, якщо ви не курили крек, то знаєте, що суд не зможе опитати свідків за менш ніж 4 години», – обурилася Люсі Кох.

Радимо прочитати цікаву новину На скріншотах з’явився екран блокування Sony D6503 Sirius з плеєром Walkman про На скріншотах з’явився екран блокування Sony D6503 Sirius з плеєром Walkman.

Кілька днів тому Люсі Кох заявила, що вона не довіряє інформації, що надходить від адвокатів обох сторін, і вважає за краще покладатися на документальні свідоцтва. А буквально вчора вона поскаржилася на занадто великий обсяг документів, наданих Samsung і Apple, нарікаючи на те, що її помічники були буквально завалені купами паперів від «легіону юристів» Apple і Samsung.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>