На фото з’явилася передня панель iPhone 6

В мережі з’явилася фотографія передньої панелі iPhone 6 в порівнянні зі смартфоном iPhone 5S.

Перегляньте публікацію - LG анонсувала 4-ядерні смартфони LG F70 і LG F90 з підтримкою LTE, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Судячи з її розмірів, на фото засвітилася передня панель 5,5-дюймової версії iPhone 6, яка, швидше за все, з’явиться у продажу трохи пізніше більш компактного гаджета.

На фото з'явилася передня панель iPhone 6.

З попередніх чуток випливає, що затримка з виходом планшетофона iPhone 6 пов’язана з тим, що в його екрані використовується in-cell матриця, що дозволяє помітно скоротити товщину дисплея. Але її впровадження в 5,5-дюймовий екран пов’язане з певними труднощами. Тому виробництво останніх, швидше за все, почнеться лише через кілька місяців.

Радимо прочитати цікаву новину 24 лютого Sony Mobile проведе власну презентацію про 24 лютого Sony Mobile проведе власну презентацію.

Що стосується 4,7-дюймових дисплеїв для iPhone 6, то в наступному місяці воно стартує на заводі Japan Display, а з червня до випуску дисплеїв приступлять компанії Sharp і LG.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>