На iOS доводиться 67% мобільного інтернет-трафіку

iOS далі помітно випереджає Android за обсягом генеруємого web-трафіку. Останні дослідження показують, що 3 з 4 поставляючихся на ринок смартфонів працюють на базі Android. Помітно зросла і кількість Android-планшетів, які майже наздогнали за популярністю iPad. Однак, незважаючи на це, Android продовжує поступатися iOS за обсягом web-трафіку.

Перегляньте публікацію - LG анонсувала міні-принтер для Android-смартфонів LG Pocket Photo, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

На iOS доводиться 67% мобільного інтернет-трафіку.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia T, TX і V: докладні результати тестів про Sony Xperia T, TX і V: докладні результати тестів.

Так, на кінець листопада на користувачів iOS-гаджетів, за даними Chitika, доводилося 67% від всього мобільного інтернет-трафіку, тоді як Android-смартфонам і планшетам залишилося задовольнятися лише 35%. Причому, що дивно, за останні півроку це співвідношення залишалося майже постійним. А ближче всього Android вдалося підібратися до iOS в серпні, коли на частку ОС Google припадало близько 40% трафіку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>