Найнебезпечніші місця для iPhone у вашому будинку

Згідно з останнім звітом SquareTrade, 3 з 10 iPhone так чи інакше піддаються різним пошкодженням. В результаті була складена інфографіка найнебезпечніших місць для вашого смартфона всередині рідного дому.

Перегляньте публікацію - LG Optimus LTE 2: перший у світі смартфон з 2 Гб пам’яті, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Найнебезпечніші місця для iPhone у вашому будинку.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Mobile отримала чотири нагороди Red Dot Awards про Sony Mobile отримала чотири нагороди Red Dot Awards.

Отже, 9% власників iPhone кидали свої апарати в унітаз, 16% примудрялися пошкодити телефон у ванній, 5% користувачів прали пристрій в пральних машинах. В цілому, 51% нещасних випадків відбувається в домашній обстановці, причому найбільш небезпечною вважається кухня. Найчастіше телефон заливають водою, потім йде содова, пиво та кава/чай. Загалом, якщо хочете зберегти свій iPhone – не діставайте його з коробки :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>