Nano-SIM від Apple

На  виставці CTIA компанія Giesecke&Devrient (виробник банкнот і різних смарт-карт) демонструє фінальний варіант nano-SIM. Цей стандарт 4FF активно просуває Apple і все йде до того, що саме він буде офіційно затверджений в якості наступного формату SIM. Голосування завершиться в цьому місяці.

Перегляньте публікацію - Офіційно: анонс LG Nexus 4 відбудеться 29 жовтня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nano-SIM від Apple Nano-SIM від Apple
Nano-SIM від Apple Nano-SIM від Apple

Треба сказати, що micro-SIM (3FF) теж закріпилася завдяки Apple, iPhone і iPad. Головним супротивником nano-SIM виступає Nokia. Пропонований нею формат більше схожий на microSD і його головним мінусом є несумісність зі старими SIM-картами.

Радимо прочитати цікаву новину Порівняння смартфонів Sony Xperia Z і HTC Butterfly про Порівняння смартфонів Sony Xperia Z і HTC Butterfly.

Багато користувачів схильні зараховувати слот micro-SIM до мінусів того чи іншого смартфона. Але роблять це даремно, адже виробники не просто так застосовують його. Сучасний мобільний телефон – складний пристрій з купою компактних комплектуючих, які потрібно узгоджено розмістити в корпусі, врахувавши розташування клавіш, антен і різних роз’ємів. Якщо micro-SIM або майбутня nano-SIM дозволить використовувати батарею з додатковою ємністю 200 мАг – хіба це погано?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>