Новий чіпсет Apple A8 об’єднає процесор і DRAM-пам’ять

Не секрет, що Apple працює над новим мобільним чіпсетом A8. Джерела DigiTimes стверджують, що ця система на чіпі об’єднає в собі не тільки процесори, але і мобільну DRAM-пам’ять.

Перегляньте публікацію - Опубліковані прес-знімки смартфона LG Optimus F3Q, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Новий чіпсет Apple A8 обєднає процесор і DRAM-пам'ять

Apple вже розмістила замовлення на виробництво наступного покоління мобільного чіпсету. 40% всіх чіпсетів будуть випускати компанії Amkor Technology і STATS ChipPAC, а 20% припадуть на частку Advanced Semiconductor Engineering (ASE).

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia Z1f став найпопулярнішим смартфоном в Японії про Sony Xperia Z1f став найпопулярнішим смартфоном в Японії.

Крім того, частина замовлень на виробництво Apple A8 отримає і Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC). Компанія буде випускати чіпсети на 20-нм техпроцесі і планує почати їхнє масове виробництво у 2 кварталі 2014 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>