Опубліковані живі фотографії прототипу iPhone 5S

В мережі з’явилася чергова порція фотографій, на яких нібито показаний смартфон iPhone 5S. Втім, ми зовсім не впевнені в тому, що на фото дійсно засвітився iPhone 5S. І на це є багато причин.

Перегляньте публікацію - У Бразилії продається Google Nexus 4 з Android 4.2.2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Опубліковані живі фотографії прототипу iPhone 5S.

По-перше, смартфон на фото мало нагадує сьогоднішню версію iPhone, а це суперечить більшості чуток про гаджет. Ще одна особливість пов’язана з дисплеєм смартфона. І справа навіть не в його зігнутій формі, а в інших пропорціях. Навряд чи Apple зважиться на зміну розмірів екрану свого смартфону, адже це призведе до його несумісність зі старими програмами.

Опубліковані живі фотографії прототипу iPhone 5S.

Додайте до цього відсутність традиційної для iPhone домашньої клавіші.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: доступні смартфони Sony Xperia E і Xperia E dual про Анонс: доступні смартфони Sony Xperia E і Xperia E dual.

Ні, звичайно, коли-небудь Apple може піти на такий крок. Але це явно не відбудеться під час анонса незначного оновлення iPhone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>