Pegatron стане основним виробником iPhone 6s

В мережі з’явилася нова інформація про наступне покоління смартфона iPhone. Ми поки не знаємо, чи успадкує iPhone 6s риси дизайну сьогоднішньої версії смартфона. Зате нещодавно по мережі поповзли чутки, що Pegatron планує на 50% перерозподілити свої потужності і повністю замінити Foxconn в якості основного виробника iPhone 6s.

Перегляньте публікацію - LG починає продажі планшетофона LG G3 Stylus, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Pegatron стане основним виробником iPhone 6s.

Радимо прочитати цікаву новину 5 січня Sony анонсує гаджети лінійки Xperia Z4 про 5 січня Sony анонсує гаджети лінійки Xperia Z4.

Поява цих чуток вже призвела до збільшення вартості акцій Pegatron на 1,78%. У той же час, нам відомо, що високий попит на дисплеї для iPhone 6 змусив Foxconn вкласти чималі кошти в будівництво нового заводу, який буде запущений до кінця наступного року. І, очевидно, що Foxconn розраховує, як мінімум, зберегти свої позиції одного з ключових постачальників Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>