Рітейлери відмовляються працювати з Apple Pay

Схоже, що Apple ще довго не зможе позиціонувати Apple Pay в якості повноцінної платіжної системи. Багато великих рітейлерів, включаючи BestBuy, Walmart і Rite Aid, навідріз відмовилися працювати з Apple Pay. А деякі з них навіть відключили або змінили конфігурацію NFC-рідерів для того, щоб заблокувати роботу платіжного сервісу Apple.

Перегляньте публікацію - У Китаї з’явився смартфон LG G3 з dual-SIM, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Рітейлери відмовляються працювати з Apple Pay.

Причиною такої жорсткої реакції з боку американських рітейлерів вважається розробляється ними власна платіжна система CurrentC, покликана скоротити комісії за платежі.

Радимо прочитати цікаву новину В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн. про В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн..

CurrentC буде запущена вже в наступному році, а крім своєї основної функції вона буде виконувати роль рекламної платформи, за допомогою якої ритейлери зможуть розповідати своїм клієнтам про акції, що проводяться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>