Samsung не збирається відмовлятися від постачань дисплеїв Apple

Нещодавно у мережі з’явилися чутки про те, що Samsung збирається припинити постачання LCD-панелей компанії Apple. Однак представники корейської компанії дали інтерв’ю CNET, в якому повністю спростували цю інформацію і заявили, що «Samsung Display ніколи не намагалася зупинити поставки LCD-панелей Apple».

Перегляньте публікацію - LG E405 Optimus L3 Dual SIM – двухсімочний варіант L3, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung не збирається відмовлятися від постачань дисплеїв Apple.

Джерелом чуток про те, що Samsung збирається припинити постачання LCD-панелей компанії з Купертіно, стала корейська Korea Times, журналісти якої посилалися на анонімних працівників Samsung.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia ST26i буде продаватися під ім’ям Sony Xperia J про Sony Xperia ST26i буде продаватися під ім’ям Sony Xperia J.

«Ми не можемо поставляти Apple наші плоскі екрани з величезними знижками. Samsung вже скоротила обсяги поставок, а в наступному році ми їх повністю зупинимо», – говорили вони. При цьому в 3 кварталі Samsung поставила Apple тільки 3 млн дисплеїв, а в 4 кварталі ця цифра повинна скоротитися до 1,5 млн.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>