Сапфірове скло iPhone 6 виявилося дуже міцним

Схоже, що Apple не дарма вирішила використовувати сапфірове скло у своєму новому смартфоні iPhone 6. Краш-тест сапфірового скла 4,7-дюймового iPhone 6 показав міцність цього елемента конструкції гаджета, який з честю витримав тортури ножем і зв’язкою ключів. Крім того, скло виявилося достатньо гнучким і міцним для того, щоб користувачі смартфона могли без побоювання носити його в кишені штанів.

Перегляньте публікацію - Аналітики: У 2 кварталі LG продасть 15 мільйонів смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Сапфірове скло iPhone 6 виявилося дуже міцним.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia M отримав оновлення Android 4.3 про Sony Xperia M отримав оновлення Android 4.3.

Це дуже хороша новина для шанувальників Apple, продукція якої до цього ніколи не відрізнялася особливою міцністю, а багато користувачів скаржилися на тріснуте скло і інші неприємності, пов’язані з iPhone.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>