Sharp налагодила «адекватні обсяги» виробництва дисплеїв для iPhone 5

Минулого тижня смартфон iPhone 5 з’явився ще в 22 країнах світу. Але в більшості з них Apple обіцяє поставити смартфон тільки через 3-4 тижні після оформлення замовлення.

Перегляньте публікацію - LG стане виробником одного з перших апаратів Android Silver, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sharp налагодила «адекватні обсяги» виробництва дисплеїв для iPhone 5.

Причому найчастіше одним з винуватців дефіциту iPhone 5 називалася японська Sharp, не зумівша забезпечити запланованого обсягу виробництва дисплеїв для нового смартфона Apple. Хоча, схоже, що Sharp все-таки вдалося стабілізувати ситуацію з постачаннями дисплеїв, і в компанії повідомили про «адекватні обсяги» їх виробництва.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia GX і Xperia SX: LTE-смартфони для Японії про Sony Xperia GX і Xperia SX: LTE-смартфони для Японії.

Так що незабаром Apple може впоратися з дефіцитом iPhone 5. Ну а поки джерела говорять про те, що в Ірландії було поставлено тільки 500 смартфонів. І така ж ситуація напевно спостерігається в багатьох країнах світу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>