Стів Джобс хотів запатентувати абсолютно все

Зараз багато людей ввважає Apple за патентного троля, але вона не завжди була такою. Довгий час компанія з Купертіно не приділяла цьому особливої уваги, поки Creative Technology у 2006 році не виставила Apple позов на $100 млн – за плеєра iPod.

Перегляньте публікацію - Чутки: Смартфон на чіпсеті LG Odin анонсують до кінця тижня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Стів Джобс хотів запатентувати абсолютно все.

У той момент Стів Джобс пообіцяв запатентувати взагалі все. Кожен місяць компанія проводила зборів, де обговорювалися ті або інші ідеї, а юристи вирішували, чи можна запатентувати той або інший винахід. При цьому заявки на патенти подавалися навіть у разі визнання відкриття очевидно непатентоможливим. Для чого? Щоб конкуренти не могли запатентувати схожі або такі ж ідеї.

Радимо прочитати цікаву новину Як використовувати смугу Sony Xperia S, U, P для сповіщень? про Як використовувати смугу Sony Xperia S, U, P для сповіщень?.

Як тепер можна бачити, Apple досягла успіхів на цьому терені, в результаті чого в минулому році компанія витратила більше грошей на патентування ідей, ніж на розробки і дослідження. Сама її велика перемога – компенсація в розмірі більше $1 млрд від Samsung.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>