Суд США зобовязав Samsung виплатити Apple мільярд доларів

Компанія Apple отримала найважливішу перемогу над Samsung в американському суді. Суд у Сан-Хосе визнав Samsung винною в копіюванні технологій компанії з Купертіно і зобов’язав його виплатити Apple компенсацію в $1,051 мільярда, тоді як остання вимагала від корейців $2,5 млрд.

Перегляньте публікацію - LG Google випустить смартфон Nexus 5 ще в 6 кольорах, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Суд США зобовязав Samsung виплатити Apple мільярд доларів.

Це рішення суду може стати причиною введення заборони на продаж смартфонів лінійки Samsung Galaxy. В той же час, суд прийшов до висновку, що планшет Samsung Galaxy Tab не копіює дизайн iPad.

Що стосується Apple, то суд визнав цю компанію невинною в порушенні патентів Samsung і постановив, що смартфони iPhone 3G, iPhone 3GS і iPhone 4, планшет iPad і плеєр iPod touch не порушують ніяких патентів корейської компанії.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia Sirius D6503 показали в компанії зі смартфонами Xperia Z1 і Xperia Z про Sony Xperia Sirius D6503 показали в компанії зі смартфонами Xperia Z1 і Xperia Z.

Цікаво, що сьогоднішній день може виявитися доленосним не тільки для Samsung, а і для інших виробників. Адже деякі з спірних патентів Apple використовуються в багатьох апаратах на базі Android.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>