Суд в Гаазі визнав, що Samsung порушує патент Apple

Верховний Суд в Гаазі визнав Samsung винною в порушенні патенту Apple. Торік голландський суд вже заборонив продаж деяких додатків Samsung на підставі схожості їх методів прокручування та перегляду фотографій з пристроями Apple. І Samsung вже вирішили цю проблему в останніх версіях Google Android, чого не можна сказати про більш старі версії платформи.

Перегляньте публікацію - LG Optimus Vu 2 зможе виконувати роль ПДУ, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Суд в Гаазі визнав, що Samsung порушує патент Apple.

Тому суд ввів заборону на продаж апаратів лінійки Galaxy, що використовують платформу Android 2.2.1 – 3.0. При цьому він зобов’язав Samsung розкрити Apple свій дохід від продажу таких гаджетів, отриманий з червня минулого року. На підставі цих цифр планується визначити розмір компенсації, яка повинна бути виплачена виробникові iPhone і iPad.

Радимо прочитати цікаву новину Sony придивляється до Windows Phone 8 про Sony придивляється до Windows Phone 8.

Якщо ж пристрою Samsung і далі будуть порушувати цей патент Apple, корейська компанія повинна буде виплачувати останній по 100 тисяч євро за кожен день продажів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>