Террі Гоу: iPhone 5 зганьбить Samsung Galaxy S III

Глава Foxconn Террі Гоу (Terry Gou) зробив кілька сміливих заяв на щорічних зборах акціонерів Hon Hai Precision.

Перегляньте публікацію - Білий Google Nexus 4 отримає чорну передню панель, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Террі Гоу закликав своїх клієнтів почекати виходу iPhone 5 і пообіцяв, що цей апарат «зганьбить» Samsung Galaxy S III.

Террі Гоу: iPhone 5 зганьбить Samsung Galaxy S III.

За словами Террі Гоу, він дуже хоче перемогти Samsung, називаючи корейського виробника «компанією, головними досягненнями якої є доноси на конкурентів». Таку невтішну оцінку Samsung отримала за свої дії в 2010 році, коли Європейська комісія провела розслідування за обвинуваченням чотирьох тайваньських виробників в ціновій змові.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia Tablet Z став “Європейським планшетом 2013-2014 років” про Sony Xperia Tablet Z став “Європейським планшетом 2013-2014 років”.

А ось до японської Sharp глава Foxconn відноситься більш ніж прихильно. «Я поважаю японців за їх старанність і стиль спілкування. На відміну від корейців, вони не будуть бити вам в спину», – сказав він.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>