Тести дисплея iPhone 5 в порівнянні з iPhone 4 та Galaxy S 3

Компанія DisplayMate провела ряд наукових тестів дисплея нового iPhone 5, щоб дізнатися, наскільки він перевершує минулі смартфони від Apple (iPhone 4 і iPhone 4S оснащені однаковими екранами) і головний флагман з табору Android (Samsung Galaxy S 3). Результати виявились досить цікавими.

Перегляньте публікацію - В LG G3 встановлені QHD-дисплей і 3 ГБ RAM, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Тести дисплея iPhone 5 в порівнянні з iPhone 4 та Galaxy S 3.

Завдяки проведеним дослідженням вдалося з’ясувати, що дисплей нового iPhone на 52% менше відбиває світло і на 57% контрастніше, ніж панель в iPhone 4. Його кольори більш точні, колірна гамма значно поліпшена і поступається тільки екрану The New iPad. Але є й недоліки. Білий колір все ще недостатньо білий, втім, це проблема всіх існуючих смартфонів на ринку.

Тести дисплея iPhone 5 в порівнянні з iPhone 4 та Galaxy S 3.

Радимо прочитати цікаву новину Sony випустить Xperia SX і Xperia GX в Японії про Sony випустить Xperia SX і Xperia GX в Японії.

Що стосується Samsung Galaxy S 3, то його екран сильно поступається iPhone 5. Яскравість екрану становить половину від яскравості iPhone 5, колірна гамма спотворена і перенасичена, а енергоефективність екрану не на найкращому рівні. І це незважаючи на використання OLED-дисплея, на відміну від звичайного LCD-екрану у новітнього смартфона від Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>