У 2014 році сенсор Touch ID отримають всі нові смартфони і планшети Apple

В цьому році сканер відбитків пальців отримає не тільки флагманський смартфон Apple. За словами аналітика Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з компанії KGI Securities сенсор Touch ID буде встановлюватися на всі нові смартфони і планшети Apple, які з’являться на ринку в 2014 році. У результаті в цьому році компанія з Купертіно отримає близько 120 млн сенсорів Touch ID.

Перегляньте публікацію - Розпочався прийом попередніх замовлень на смартфони LG L40, L70 і L90, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У 2014 році сенсор Touch ID отримають всі нові смартфони і планшети Apple.

Крім того, аналітик вважає, що Apple почне використовувати нові хімічні речовини, які дозволять збільшити довговічність сенсорних модулів. Зокрема, передбачається, що Apple перейде до використання в них олова і технології лазерного зварювання.

Радимо прочитати цікаву новину Sony випустила Android 4.3 Jelly Bean для Xperia T, Xperia TX і Xperia V про Sony випустила Android 4.3 Jelly Bean для Xperia T, Xperia TX і Xperia V.

Такими сканерами обзаведуться обидві версії iPhone 6, друге покоління планшета iPad Air і оновлений iPad mini з Retina-дисплеєм.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>