У Європі знижується популярність iOS

В 3 кварталі 2012 року частка iOS на американському ринку зросла з 21,5% до 35,7%. Що стосується Android, то популярність цієї операційної системи навпаки впала з 66,4% до 57,5%. Частка BlackBerry впала до зовсім незначних 2,1%, а популярність Windows виросла з 2,7% до 2,9%.

Перегляньте публікацію - Названі характеристики 4-ядерного смартфона LG F180, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У Європі знижується популярність iOS.

На британському ринку зростає популярність як iOS, так і Android. І на кінець 3 кварталу ці операційні системи займають 18,1% і 58,2% ринку відповідно проти торішніх 9,9% і 53,4%. Ще однією відмінністю британського ринку від США стало те, що, незважаючи на різке падіння, частка RIM залишається там досить високою – 8,8%.

Радимо прочитати цікаву новину В Sony Xperia SL дійсно вбудований 2-ядерний процесор з частотою 1,7 ГГц про В Sony Xperia SL дійсно вбудований 2-ядерний процесор з частотою 1,7 ГГц.

На відміну від США і Великобританії, популярність iOS в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії та Австралії виявилася нижчою, ніж раніше, а Android навпаки змогла наростити свою присутність на ринку. Приміром, у Німеччині та Іспанії частка маленького зеленого робота на сьогоднішній день становить 77,8% і 82,7%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>