У iOS 7 з’явилася підтримка геймпадів

Apple анонсувала iOS 7, але на конференції для розробників одне цікаве нововведення, по суті, навіть не було толком озвучено. Справа в тому, що в iOS з’явилася підтримка ігрових контролерів і рекомендації по оптимізації ігор для розробників.

Перегляньте публікацію - Смартфони LG F-series представлені офіційно: LG Optimus F7 і Optimus F5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У iOS 7 з'явилася підтримка геймпадів

Згідно з ним, розробник повинен забезпечити грі не тільки підтримку роботи з геймпадами, але і повну функціональність без підключення до них. Підтримуються не тільки бездротові контролери, але і різні облягаючі геймпади (по суті, корпус з елементами керування, у які вставляються iOS-пристрої). Крім того, контролери повинні автоматично підключатися до пристроїв після виявлення ними. Ну що, чекаємо бум оптимізованих ігор і супутніх аксесуарів?

Радимо прочитати цікаву новину Sony готує нову прошивку для Xperia Play про Sony готує нову прошивку для Xperia Play.

У iOS 7 з'явилася підтримка геймпадів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>