У новому iPad Mini 2 немає Retina-дисплея, зате є процесор A6

Apple вже тестує кілька версій iPad Mini 2, але в жодній з них немає Retina-дисплея. Цією інформацією поділився з нами розробник, який помітив посилання на iPad Mini в iOS 7 software development kit (SDK). Правда, на відміну від сьогоднішньої моделі планшета в новому iPad Mini 2 встановлений процесор s5I8950x (той же A6, що і в смартфоні iPhone 5).

Перегляньте публікацію - Кольоровий флагман LG G2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У новому iPad Mini 2 немає Retina-дисплея, зате є процесор A6.

А це означає, що новий планшет виявиться помітно продуктивніше першого iPad Mini. Але роздільна здатність дисплея, швидше за все, залишиться на колишньому рівні в 1024 х 768 точок.

Радимо прочитати цікаву новину FCC показала нутрощі Sony Xperia Z про FCC показала нутрощі Sony Xperia Z.

Звичайно, Apple працює над iPad Mini 2 з Retina-дисплеєм. Але проблеми з виробництвом останнього змусили компанію відкласти його реліз на наступний рік. Хоча зовсім відмовитися від випуску міні-версії iPad в Apple не змогли, і новий iPad Mini 2 дозволить Apple зберегти свою присутність на ринку невеликих планшетів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>