У першу добу Apple отримала 2 млн попередніх замовлень на iPhone 5

Лише за 24 години Apple отримала понад 2 мільйонів попередніх замовлень на iPhone 5. А це більш ніж у два рази перевищує попередній рекорд в один мільйон попередніх замовлень, встановлений iPhone 4S.

Перегляньте публікацію - LG анонсувала 4-ядерні смартфони LG F70 і LG F90 з підтримкою LTE, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У першу добу Apple отримала 2 млн попередніх замовлень на iPhone 5.

У Apple попередили, що попит на iPhone 5 перевищив спочатку запланований обсяг поставок, тому деякі попередні замовлення будуть виконані тільки в наступному місяці.
«Попередні замовлення на iPhone 5 побили попередній рекорд, встановлений iPhone 4S – реакція користувачів на появу iPhone 5 просто феноменальна, – сказав Філіп Шиллер, старший віце-президент Apple по продуктового маркетингу.  iPhone 5 – це кращий iPhone в історії і найкрасивіше пристрій, який ми створювали, і ми сподіваємося, що користувачі оцінять його так само високо, як і ми».

Радимо прочитати цікаву новину Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів про Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів.

iPhone 5 з’явиться у продажі 21 вересня о 8 ранку за місцевим часом в магазинах Apple Store в США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччини, Гонконгу, Японії, Сінгапурі та Великобританії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>