У Південній Кореї призупинено продаж деяких приладів Samsung і Apple

Судове протистояння Samsung і Apple часом призводить до виникнення парадоксальних ситуацій.

Перегляньте публікацію - Чутки: Смартфони LG G2 G3 Pro і отримають сканер відбитків пальців, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Наприклад, не так давно південнокорейський суд визнав Apple винною в порушенні двох патентів Samsung, а остання, у свою чергу, виявилася винна в порушенні одного патенту компанії з Купертіно.

У Південній Кореї призупинено продаж деяких приладів Samsung і Apple

Це призвело до того, що суд зобов’язав Samsung і Apple виплатити один одному незначні компенсації і… заборонив продаж у Південній Кореї деяких приладів обох компаній.

Радимо прочитати цікаву новину Sony випустила Android 4.3 Jelly Bean для Xperia T, Xperia TX і Xperia V про Sony випустила Android 4.3 Jelly Bean для Xperia T, Xperia TX і Xperia V.

Так, за рішенням суду, з полиць корейських магазинів повинні зникнути смартфони Samsung Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Nexus, iPhone 4 і планшети Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 10.1 і iPad 2.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>