У вересні Apple випустить 4,7 – 5,5-дюймові iPhone

Останні чутки вказують на те, що у вересні Apple випустить дві версії iPhone. За даними Nikkei, виробники вже почали випускати сканери відбитків пальців і LCD-панелі для наступного покоління iPhone.

Перегляньте публікацію - LG випустить 4 недорогих смартфона, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: У вересні Apple випустить 4,7 - 5,5-дюймові iPhone.

При цьому журналісти уточнюють, що iPhone 6 з 4,7-дюймовим дисплеєм з’явиться на ринку вже у вересні 2014 року, і приблизно в цей же час користувачі зможуть придбати і 5,5-дюймову версію смартфона Apple.

Радимо прочитати цікаву новину Sony припинила підтримку 12 смартфонів Xperia про Sony припинила підтримку 12 смартфонів Xperia.

До цього в мережі ходили чутки про те, що перший планшетофон Apple, швидше за все, не з’явиться до кінця року. Вони стверджували, що пріоритетним напрямком для Apple виявилася розробка розумних годинників, заради яких компанія була готова відкласти реліз наступного покоління планшета iPad і планшетофона iPhone.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>