В Apple iPhone 5 буде чотирьохядерний процесор

Як повідомляє ресурс DigiTimes, інформація від якого час від часу підтверджується, наступне покоління Apple iPhone буде використовувати чотирьохядерний процесор ARM, що базується на розробці Samsung Exynos 4. Можливе назва – A6.

Перегляньте публікацію - Захищений LG Optimus GJ, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В Apple iPhone 5 буде чотирьохядерний процесор. В Apple iPhone 5 буде чотирьохядерний процесор.
В Apple iPhone 5 буде чотирьохядерний процесор. В Apple iPhone 5 буде чотирьохядерний процесор.

У торішньому iPhone 4S застосовується двоядерний процесор A5 з частотою 800 МГц. Вперше він був використаний в iPad 2, але з підвищеною частотою в 1 ГГц (спасибі великим розмірам, за яких апарат не так сильно нагрівається, і більш ємній батареї). Третьому iPad дістався процесор A5X. Він, як і A5, створений по 45-нм техпроцесу Samsung, але пропонує оновлений графічний чіп з чотирма ядрами.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia S, Xperia ion і Xperia M отримали неофіційну прошивку CyanogenMod 11 про Sony Xperia S, Xperia ion і Xperia M отримали неофіційну прошивку CyanogenMod 11.

У продажу знаходиться кілька чотирьохядерних смартфонів, але найкращий час роботи і краща продуктивність належить Galaxy S 3 (огляд), в якому якраз встановлено Exynos 4. Після оптимізації під iOS новий A6 цілком може стати лідером по продуктивності серед усіх існуючих смартфонів, яким довгий час залишався A5 з помітно більш низькою частотою (чи жарт – iPhone 4S в 2 рази швидше Galaxy S 2!), ніж у двоядерних конкурентів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>