В Apple Maps використовуються карти TomTom

Однією з найважливіших особливостей нещодавно анонсованої iOS 6 став розроблений Apple картографічний додаток. У додатку Maps використовуються векторні елементи карт, що дозволило Apple зробити текст і графіку рівними, а горизонтальна прокрутка, зміна кута нахилу й масштабування більш плавними.

Перегляньте публікацію - Чутки: LG Optimus G2 отримає 5,5-дюймовий Full HD дисплей, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В Apple Maps використовуються карти TomTom.

При цьому в ній використовується функція Flyover, що пропонує інтерактивний і фотореалістичний 3D-огляд. Але все це ми вже знаємо. А нещодавно стало відомо про те, що при створенні власного картографічного сервісу Apple скористалася допомогою TomTom.

Радимо прочитати цікаву новину Витік: фото Sony Xperia i1 Honami про Витік: фото Sony Xperia i1 Honami.

Представники останньої підтвердили, що компанія «уклала з Apple глобальну угоду по картах і пов’язаної з ними інформації». Проте ніяких конкретних деталей цієї угоди озвучено не було.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>