В iPad Mini 2 буде використовуватися дисплей з щільністю 324 ppi

Apple тільки почала продажі iPad Mini, а в мережі вже з’явилися чутки про наступне покоління цього гаджета.

Перегляньте публікацію - LG продала понад 5 млн смартфонів з LTE, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Джерела стверджують, що Apple вже веде переговори з AU Optronics про виробництво 7,9-дюймових дисплеїв з роздільною здатністю 2048 х 1536 пікселів. Цікаво, що аналогічний дозвіл мають і екрани планшетів iPad 3 і iPad 4. Але через меншу діагональ щільність дисплея iPad Mini 2 збільшиться до 324 ppi.

В iPad Mini 2 буде використовуватися дисплей з щільністю 324 ppi.

У той же час співвідношення сторін дисплея нового планшетного ПК буде колишнім. Так що розробникам не доведеться переписувати існуючі додатки для їх сумісності з iPad Mini 2.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс Sony Xperia T: флагманський смартфон Джеймса Бонда про Анонс Sony Xperia T: флагманський смартфон Джеймса Бонда.

Подібна стратегія характерна для Apple, втім, як і для більшості інших великих компаній, які не використовують всі козирі в одному продукті, а додають їх поступово. Це допомагає підтримувати попит на продукцію і створює ефект «революційності» кожного нового покоління смартфона або планшета.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>