В iPhone виявлена уразливість, яка дозволяє підміняти номер відправника

Французькі розробники прийшли до висновку про небезпеку використання текстових повідомлень в iPhone.

Перегляньте публікацію - Смартфон LG G Flex з’явиться на європейському ринку 1 лютого, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

За їх словами, у всіх версіях операційної системи Apple, включаючи iOS 6 beta 4, існує уразливість, що дозволяє зловмисникам підміняти номер відправника SMS-повідомлень.

В iPhone виявлена уразливість

Подібна уразливість може використовуватися не тільки для розваг, але й, приміром, для відправки SMS від імені банку. Загалом, способи шахрайства обмежені лише фантазією зловмисників.

Радимо прочитати цікаву новину 5 березня Sony Mobile проведе захід у Джакарті про 5 березня Sony Mobile проведе захід у Джакарті.

«Одним з обмежень SMS є те, що вони дозволяють відправляти повідомлення з підроблених адрес на будь-який телефон. Тому ми закликаємо клієнтів бути обережними, якщо в SMS їм пропонується відвідати невідомий сайт або адресу», – підтвердили наявність уразливості представники Apple, зробивши акцент на те, що аналогічна проблема є і у інших користувачів мобільних платформ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>