Всього за добу Apple отримала 4 млн попередніх замовлень на iPhone 6 і iPhone 6 Plus

12 вересня компанія Apple почала прийом попередніх замовлень на смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus. І тепер в Apple похвалилися, що за перші 24 години компанія з Купертино отримала 4 мільйона попередніх замовлень на свої нові смартфони. Таким чином, iPhone 6 і iPhone 6 Plus вдалося поставити новий рекорд і обійти смартфони iPhone 5s і 5c, які за першу добу замовили всього 2,2 млн осіб.

Перегляньте публікацію - LG G3 показав непогані результати в бенчмарках, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Всього за добу Apple отримала 4 млн попередніх замовлень на iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Радимо прочитати цікаву новину Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів про Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів.

19 вересня Apple почне продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus в США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Гонконзі, Японії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі та Великобританії. А 26 вересня їх продажі стартують в Росії, Австрії, Бельгії, Данії, Фінляндії, Ірландії, острів Мен, в Італії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Португалії, Катарі, Саудівській Аравії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Тайвані, Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>