Японський суд став на бік Apple в суперечці з Samsung

Компанія Samsung не змогла взяти гору над Apple в японському суді. Корейський виробник звинувачував Apple в порушенні своїх технологій, пов’язаних із завантаженням додатків і режимом Airplane Mode. При цьому Samsung вимагала заборонити в Японії продажі смартфонів iPhone 4 і iPhone 4S.

Перегляньте публікацію - LG Optimus 2X оновиться до Android 4.0 ICS в 3 кварталі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Японський суд став на бік Apple в суперечці з Samsung.

Радимо прочитати цікаву новину Чутки: Sony Xperia GX зявиться в Японії 19 липня про Чутки: Sony Xperia GX зявиться в Японії 19 липня.

Але токійський суд став на бік Apple і визнав компанію з Купертіно невинною в порушенні патентів Samsung. Суд прийшов до висновку, що використовувана Apple технологія завантаження додатків досить сильно відрізняється від розробки Samsung, а Airplane Mode є логічним розвитком минулих інновацій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>