З Apple йде віце-президент по розробці iOS Скотт Форсталл

В Apple повідомили про вихід з компанії старшого віце-президента по платформі iOS Скотта Форсталла (Scott Forstall). У прес-реліз Apple говориться, що Скотт Форсталл залишить Apple в наступному році, а до цього часу буде значитися радником Тіма Кука. Після відходу Скотта Форсталла його обов’язки будуть розділені між Джонатаном Айвом (Jony Ive), Едді Кью (Eddy Cue), Крейгом Федерігі (Craig Federighi) і Бобом Мэнсфилдом (Bob Mansfield).

Перегляньте публікацію - LG готує смартфон зі своїм чотирьохядерним процесором L9, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

З Apple йде віце-президент по розробці iOS Скотт Форсталл.

Причини відставки Скотта Форсталла не уточнюються. Проте деякі джерела вважають, що його головною помилкою стала відмова підписати відкритий лист з вибаченнями за невдалий картографічний додаток iOS 6 Maps. Так що замість Скотта Форсталла під цим листом був змушений підписатися сьогоднішній глава Apple Тім Кук.

Радимо прочитати цікаву новину Нові прошивки для Sony Xperia S, P, U, Sola, Ion, Go про Нові прошивки для Sony Xperia S, P, U, Sola, Ion, Go.

Крім того, в Apple повідомили про звільнення з компанії старшого віце-президента з роздрібної торгівлі Джона Броветта (John Browett). Він прийшов у компанію на самому початку цього року і, схоже, не надто влаштував Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>