За квартал Apple продала майже 40 млн iPhone

Apple розповіла про результати своєї роботи у 4 кварталі 2014 фінансового року. За цей час компанія отримала чистий прибуток у $8,5 млрд при доході в $42,1 млрд, що набагато краще $7,5 і $37,5 млрд, отриманих компанією роком раніше.

Перегляньте публікацію - LG випадково показала планшетофон LG G3 Stylus, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

За квартал Apple продала майже 40 млн iPhone.

Головною причиною високих фінансових показників компанії з Купертіно стали смартфони iPhone, продажі яких зросли з 33,8 до 39,2 млн гаджетів. Що стосується планшетів iPad, то вони явно починають здавати позиції, з-за чого за підсумками 4 кварталу Apple було продано всього 12,3 млн планшетів, що набагато нижче 14,1 млн гаджетів в тому ж кварталі минулого року.

Радимо прочитати цікаву новину Чутки: В Sony Xperia Z4 встановлені Snapdragon 810 та QHD-екран про Чутки: В Sony Xperia Z4 встановлені Snapdragon 810 та QHD-екран.

В наступному фінансовому кварталі Apple розраховує збільшити свої доходи до $63,5 – $66,5 млрд, що, ймовірно, пояснюється виходом двох нових планшетів iPad і розширенням продажів смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>