Збирачі iPhone 5 страйкують через вимоги до якості

Китайська організація China Labor Watch оголосила про страйк на заводі Foxconn в Чженчжоу. Повідомляється, що працювати відмовилося від 3 до 4 тис. людей. В якості причини страйку називається те, що компанія посилила вимоги до якості зборки iPhone 5, не забезпечивши працівників тренуваннями, щоб вони змогли придбати необхідні навички підгонки деталей. У результаті працівники виявилися під тиском, що призвело до конфліктів з інспекторами з якості (доходило до взаємного мордобою з тяжкими наслідками). Менеджмент виявився глухий до скарг, і співробітникам не залишалося нічого, крім як припинити працювати.

Перегляньте публікацію - У Китаї з’явився смартфон LG G3 з dual-SIM, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Збирачі iPhone 5 страйкують через вимог до якості (upd).

За словами робочих, виробничі лінії iPhone 5 паралізувало на цілий день. І Foxconn, і Apple, незважаючи на наявні проблеми та високий рівень браку, додатково ускладнили завдання збирачам, піднявши вимоги до якості. Йдеться, про те що комплектуючі повинні підганятися з допуском до 0,02 мм. Крім того, компанія внесли зміни в техпроцес, щоб уникнути появи подряпин на металевій рамці та задній кришці. Все це, а також скасування відпусток до кінця року, призвело до страйку.

Відзначимо, що в деяких випадках чорний iPhone 5 діставався покупцям подряпаним прямо з коробки. Не дивно, що Apple не сподобалися такі відгуки і вона почала тиснути на китайську сторону. Терміни доставки смартфона, між тим, знаходяться на рівні 3-4 тижнів. Тобто попит значно перевищує можливості американської компанії з випуску смартфона.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: смартфон Sony Xperia miro про Анонс: смартфон Sony Xperia miro.

Update: керівництво Foxconn спростувало інформацію про страйку на підприємстві, заявивши, що всі відділи працюють за розкладом і без збоїв.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>