HTC Sense

Платформу Android в даний час використовує більшість великих компаній, але вам, ймовірно, доводилося чути, що у своїх смартфонах вони, як правило, використовують власний користувальницький інтерфейс (UI). Більшою мірою зміна інтерфейсу є засобом індивідуалізації: компанії не хочуть, щоб їх пристрої виглядали точно так само, як у конкурентів. Так само в інтерфейсі компанія може втілити своє бачення того, як має виглядати операційна система, які програми вона повинна включати, які функції є зручними для користувача і т. д. Одним з таких інтерфейсів є HTC Sense  – продукт компанії HTC.

Перегляньте публікацію - Який екран краще, ємнісний чи резистивний?, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Що таке HTC Sense

HTC SenseHTC Sense – це графічний інтерфейс користувача (GUI), розроблений компанією HTC для мобільних пристроїв, що працюють на Android і Windows Mobile. HTC Sense заснований на інтерфейсі TouchFLO 3D, який був розроблений HTC трохи раніше. Першим Android-телефоном, що оболонку HTC Sense, став HTC Hero, який був представлений 24 червня 2009 року. А 6 жовтня 2009 року компанія анонсувала смартфон HTC HD2, що працює на Windows Mobile і також використовує новий інтерфейс.

Слід зазначити, що версія версія Sense для Windows Mobile є прямим спадкоємцем більш старого інтерфейсу TouchFLO 3D, в той час, як версія для Google Android – це значно перероблений інтерфейс, який включає в себе віджети, додатки, новий механізм запуску, екран блокування і багато інших елементів.

Новий користувальницький інтерфейс зацікавив користувачів вже з версії HTC Sense 1.5. У ньому компанія, на відміну від своїх конкурентів, використовувала власну колекцію віджетів, а так само реалізувала ряд інших корисних функцій, які роблять інтерфейс пристрою більш інтуїтивним. На виставці Mobile World Congress в 2010 році компанія показала пристрої HTC Desire і HTC Legend з оновленою версією HTC Sense UI. Ця версія була розрахована на платформу Android 2.1 і включала ряд нових можливостей, серед яких віджет для соціальних мереж Twitter, Facebook і Flickr, функція доступу відразу до всіх робочих столів, наявність категорій у списку програм та ін.

HTC Sense

Такі смартфони, як HTC EVO 3D і HTC Sensation, одержали наступну версію інтерфейсу з порядковим номером 3.0. HTC Sense 3.0 включав широкий перелік візуальних і функціональних змін, включаючи новий екран блокування, що дозволяє користувачам одержувати миттєвий доступ до улюблених програм. Для цієї версії так само характерний достаток різних-3D ефектів, у зв’язку з чим інтерфейс пристроїв став кілька завантаженим. В той же час це несильно позначилося на продуктивності та енергоефективності Sense 3.0. Надалі версії 3.5 і 3.6 були модернізовані і отримали деякі нові функції, серед яких можливість створювати папки з ярликами, видаляти зайві робочі столи та ін. У версії Sense 4.0 компанія зробила кардинальні зміни, які засновані на принципах мінімалізму, швидкості і елегантності. HTC охарактеризувала нову версію, як витончену та сексуальну.

Можливості HTC Sense

Як ви вже зрозуміли, в Sense є кілька робочих екранів. Кожен з них є досить функціональним і дозволяє розміщувати на ньому різні віджети, ярлики і інші елементи. Наприклад, ви можете створити робочий стіл з найбільш важливими контактами, які ви часто використовуєте – таким чином ви завжди зможете отримати до них доступ. Для цієї ж мети можна скористатися спеціальним віджетом. Взагалі з допомогою віджетів ви можете реалізувати на вашому робочому столі величезну кількість різних функцій, починаючи від відображення погоди і закінчуючи активацією Bluetooth і управлінням плеєра.

Вище ми відзначали, що користувальницький інтерфейс HTC Sense має змінений екран блокування. Сюди відноситься не тільки новий спосіб розблокування, але і можливість керувати музикою, перевіряти наявність нових повідомлень і дізнаватися час не роблячи фактичного розблокування дисплея. Однією з цікавих можливостей в оболонці Sense є функція «Сюжети». Дана функція дозволяє настроювати різні профілі, тільки не для дзвінків, а для робочих столів. Таким чином ви можете налаштувати профілі робочого столу, які будуть підходити для різних ситуацій: подорож, робота, розваги і т.д.

Радимо прочитати цікаву новину У 2015 році Oppo поставить 50 млн смартфонів про У 2015 році Oppo поставить 50 млн смартфонів.

Оболонка HTC Sense має тісну інтеграцію з соціальними мережами і включає цілий ряд корисних функцій і додатків, серед яких можна відзначити менеджер завдань, редактор відео, підтримку бездротового друку і зручний метод введення тексту HTC Trace. Цікавою особливістю є функція інтелектуальної обробки інформації, одержуваної з сенсорів. Сенс цієї функції полягає в тому, що ваш смартфон буде дзвонити голосно поки знаходиться у вашій кишені, але коли ви його дістанете, гучність автоматично знизиться. В цілому компанія HTC створила досить стильну і зручний оболонку, яка не залишила байдужими вже багатьох користувачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>