LG Optimus UI

Ми вже писали на нашому сайті про такий інтерфейс (UI), як HTC Sense. Нагадаємо, що компанії використовують свої власні інтерфейси для того, щоб додатково персоналізувати свої девайси, а так само для того, щоб реалізувати свій власний погляд на те, як має відбуватися спілкування користувача з пристроєм. У зв’язку із зростанням популярності платформи Android і у зв’язку з активним використанням її різними виробниками мобільних пристроїв зростає і кількість розроблюваних інтерфейсів.

Перегляньте публікацію - Як налаштувати інтернет на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

LG Optimus UI

LG Optimus UI

Наприклад, останнім часом в новинах все частіше можна зустріти згадка про новий інтерфейс, який отримав назву Optimus UI і про який ми розповімо трохи нижче.

Optimus UI – це користувальницький інтерфейс, що розробляється компанією LG спеціально для пристроїв на базі платформи Android. Ця оболонка почала розвиватися порівняно недавно і найбільшу популярність вона отримала починаючи з версії 3.0, яка використовується на пристроях під керуванням ОС Android Ice Cream Sandwich. З приводу інтерфейсу Optimus UI 2.0, наприклад, нам відомо тільки те, що він використовувався на пристроях LG P990 і LG P970, що працюють на платформі Android 2.x.

LG Optimus UI
Optimus UI 2.0

Тим не менш, компанія досить інтенсивно розробляє даний проект, і зараз він вже має досить широкий набір різних функцій і можливостей. До них, наприклад, належить функція Quick Memo, яка дозволяє швидко створити примітку з допомогою пальця і поділитися нею з друзями зручним для вас способом. Optimus UI включає зручний алгоритм розблокування пристрою, який полягає в простому перетягування будь-якої точки на екрані. А за допомогою функції Pattern Lock ви можете вказати ті додатки, запуск яких необхідно здійснювати прямо з блокування екрана. Наприклад, можна налаштувати швидкий запуск камери, що дозволить вам її миттєво активувати в потрібний момент.

Якщо вже говорити про камеру, то тут Optimus UI теж має ряд цікавих можливостей. До них, наприклад, належить функція Voice Shutter, що дозволяє створювати знімки з допомогою голосових команд, і функція Icon Customizer, за допомогою якої ви можете використовувати ваші фотографії для створення власних ярликів і піктограм. Особливо слід виділити таку функцію камери, як створення серії знімків, з яких обирається найбільш якісний. Причому знімки починають створюватися ще до натиснення кнопки спуску.

Слід згадати, що меню Optimus UI включає додаткову категорію Download (Завантажені) для більш зручної роботи з пристроєм. Позитивними сторонами оболонки так само є продумана організація додатків і простота використання. Компанія робить акцент на тому, що її користувальницький інтерфейс Optimus UI націлений на забезпечення хорошої продуктивності і максимальної зручності роботи.

Радимо прочитати цікаву новину Xiaomi продала 1 млн смартфонів в Індії про Xiaomi продала 1 млн смартфонів в Індії.

LG Optimus UI - користувацька оболонка для Android.
LG Optimus UI - користувацька оболонка для Android.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>