Що таке Gorilla Glass

Що таке Gorilla Glass. Все частіше в описі мобільних телефонів можна прочитати про те, що для дисплея пристрою використовується скло Gorilla Glass. Що ж являє собою це скло, ми постараємося розповісти Вам у нашій статті.

Перегляньте публікацію - Як налаштувати Wi-Fi на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Що таке Gorilla Glass

Що таке Gorilla GlassGorilla Glass – це надміцне скло, яке було розроблено компанією Corning Incorporated. Розробкою такого скла компанія почала займатися ще в 1960 році, коли таких понять, як мобільний телефон або смартфон, ще не існувало. Спочатку компанія планувала, що її розробки будуть використовуватися при виготовленні скла для автомобілів. Corning навіть створила і розіслала телеканалам відео, на якому демонструвалася міцність виготовляємого скла, що отримало назву Chemcor. Після цього в компанію надійшло близько 2000 замовлень, а один з виробників навіть мав намір використовувати це скло для виготовлення кабін телефонів-автоматів. Але, судячи з усього, зоряна година компанії ще не прийшов, і розробка не отримала широкого застосування.

Світове визнання скло Chemcor отримало аж у 21-ом столітті, коли ринку мобільних пристроїв знадобилися додаткові засоби захисту дисплеїв. З цієї причини в 2005 році компанія Corning на основі своїх технологій почала розробляти скло, яке могло б відповідати вимогам виробників мобільних пристроїв. Це означає, що отримане скло повинне було бути не тільки міцним, але і мати відповідну товщину. В результаті було створено тонке надміцне скло, яке отримало назву Gorilla Glass і що викликало великий інтерес з боку низки великих світових компаній.

За основу при виготовленні Gorilla Glass узятий алюмосилікат (мінерал з вмістом кремнію і алюмінію). В процесі виготовлення скла використовується високий тиск, який спресовує атоми скла, що надає йому надзвичайну твердість. При температурі до 400° C скло опускається в резервуар з розплавленою сіллю. У результаті відбувається випаровування іонів натрію, які заміщаються іонами калію, що мають більший розмір. Іони калію утворюють міцний захисний шар за допомогою сильного здавлювання один з одним в результаті охолодження.

Gorilla Glass

Численні дослідження дозволили передбачити кожну деталь. Скло Gorilla Glass має правильну чутливість, не поступається за якістю звичайному склу, використовуваному в сенсорних дисплеях. Скло було протестовано на вплив різних речовин, включаючи воду, помаду, засіб після гоління та інші продукти хімічної і харчової промисловості. Ще однією перевагою Gorilla Glass є те, що його досить протерти звичайною серветкою, щоб позбутися від відбитків пальців, які часто надовго залишаються на дисплеях інших пристроїв. Розбити скло Gorilla Glass є досить складним завданням, у зв’язку з чим раніше найвразливіша частина телефону (дисплей) стала, завдяки даній технології, його сильною стороною. Gorilla Glass перевершує своїх конкурентів за всіма показниками.

Радимо прочитати цікаву новину Kodak привезе на CES 2015 новий Android-смартфон про Kodak привезе на CES 2015 новий Android-смартфон.

Товщина скла Gorilla Glass складає від 0,5 до 2 мм і відмінно підходить для сучасних мобільних пристроїв. Навіть технологія виготовлення цього скла є екологічно чистою і відповідає нормам, що регулюють використання небезпечних речовин. Зараз Gorilla Glass використовується всіма крупними виробниками телефонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки. Серед таких виробників можна виділити Samsung, Motorola, HTC, LG, Acer, Nokia і ін. За станом на 2011 рік на ринку нараховуються вже сотні моделей пристроїв, оснащених склом Gorilla Glass. Крім того, це скло може використовуватися в будівництві і в інших видах промисловості. У найближчому майбутньому нас чекають не тільки Android-смартфони, але і телевізори та інша техніка, що використовує переваги даної технології.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>