Синхронізація Android з комп’ютером

Один з основних шляхів синхронізації портативних пристроїв на операційній системі android, є пряме з’єднання девайса з ПК через USB кабель. Крім того, в якості альтернативного методу синхронізації можна використовувати Bluetooth з’єднання, але, на даний момент, це далеко не найпоширеніший і функціональний вид з’єднання, тому розглядати синхронізацію пристроїв через Bluetooth ми не станемо.

Перегляньте публікацію - Як читати книги на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як підключити Android пристрій до компютера. Синхронізація андроїда.

Синхронізація Android з комп’ютером

Щоб синхронізувати android з комп’ютером досить з’єднати девайс USB кабелем з ПК, дочекатися автоматичного оновлення драйверів з боку PC, якщо на ньому встановлена операційна система Windows Vista і вище, а так само дозволити Android девайсу працювати в режимі USB-накопичувача. Щоб активувати режим досить погодитися на спливаюче вікно при з’єднанні з PC, у разі якщо такого вікна не виявилося, вам слід переглянути смугу повідомлень на наявність таких, перейти у вікно Запам’ятовуючого Пристрою і активувати його, натиснувши на єдину кнопку – USB накопичувач. Готово!

Підключаючи android до комп’ютера стандартним методом ви однозначно втрачаєте можливість працювати з файлами на карті SD-безпосередньо через андроїд-комунікатор або будь-який інший пристрій, підключений до ПК із активного режиму USB-накопичувача. Щоб обійти дане обмеження слід скористатися стороннім софтом (додатками), які доступні в Play Google Market і деякі з них повністю безкоштовні. Нижче ми наведемо лише кілька прикладів підключення android до комп’ютера, використовуючи сторонні додатки.

Синхронізація Android з комп’ютером через сторонні додатки

WiFi File Explorer (PRO)

Одна з кращих доступних додатків для android. Забезпечує синхронізацію пристроїв за рахунок UI-інтерфейса в браузері і передачу даних через домашню або публічну мережі WiFi.

Для роботи додатку достатньо активувати WiFi-інтернет на Android девайсі і мати активний доступ в інтернет на пристрої з яким вам необхідно отримати синхронізацію з Android (не обов’язково ПК). Далі зайти через будь-який браузер за адресою, яка вказана на стартовій сторінці включеної програми WiFi File Explorer під вкладкою URL. Відображена сторінка по даноній адресі і є користувальницьким інтерфейсом синхронізації між пристроями.

Droid Explorer

Доволі відома програма для PC. Може працювати як через USB кабель, так і безпосередньо через мережу WiFi. По інтерфейсу програма схожа на стандартний Провідник Windows 7, тому жодних труднощів в освоєнні і використанні у нового користувача виникнути не повинно.

Multi Mount SD-Card

Додаток Multi Mount SD-Card для Android. Знаходиться в публічному доступі на Play Google Market, де присутні, як безкоштовна (Lite), так і платна без затримки між діями версії. Працює за принципом вбудованого USB-накопичувача, проте не позбавляє користувача доступу до мікро SD-карти.

Програми офіційних виробників мобільних пристроїв для PC

Виробник вашого android-пристрою швидше за все так само випускає спеціальне програмне забезпечення для часткової або повної синхронізації пристрою з ПК. Щоб переконатися в цьому, напевно, вам варто перечитати всі документи і інструкції в коробці при купівлі девайса або зайти на офіційний сайт виробника, знайти свою модель і переглянути сайт на наявність.

Радимо прочитати цікаву новину Окаті смартфони LG AKA стали арт-обєктом. про Окаті смартфони LG AKA стали арт-обєктом..

Зрозуміло ми розглянули далеко не всі методи синхронізації пристроїв, але способи, зазначені вище, є самими стабільними і простими у використанні, як новачкам, так і досвідченим користувачам у світі Android.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>