Видалення додатків Android минаючи Android Market

Завантаження і установка нового додатка на Android це відмінний спосіб спробувати щось нове завдяки Android Market. Однак, може трапитися так, що один з завантажених додатків виявиться не зовсім правильним. Якщо зараз у вас немає з’єднання з Інтернетом або ви не хочете чекати, поки завантажиться Android Market, то існує кілька простих кроків для видалення непотрібної програми Android.

Перегляньте публікацію - Як отримати root на Android 4, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Видалення додатків Android

Відкрийте меню Налаштування і виберіть зі списку пункт Програми.

Видалення додатків Android минаючи Android Market.

У наступному меню виберіть Управління додатками

Видалення додатків Android минаючи Android Market.

Знайдіть і виберіть додаток, яке ви хотіли б видалити. Якщо ви не можете знайти його на вкладці Завантажені, то спробуйте пошукати на вкладці Все

Натисніть кнопку Видалити і потім підтвердіть ваші дії.

Видалення додатків Android минаючи Android Market.

Коли процес видалення закінчиться, натисніть кнопку «ОК». Після цього програму буде повністю видалено.

Будь ласка, майте на увазі, що багато програм, в залежності від моделі Android-пристро., йдуть в якості встановлених за замовчуванням і не можуть бути видалені таким способом або навіть за допомогою Android Market. Навіть якщо ви їх не використовуєте, вони можуть забезпечувати роботу інших функцій вашого телефону і повинні бути в ньому, а ці інші функції, у свою чергу, можуть виступати в ролі певної ознаки для оператора мережі. Хоча думка про стандартні додатки часто варіюється від визнання їх корисними до розгляду їх як непотрібних і ресурсномістких, для їх видалення з телефону Android знадобиться доступ до нього з правами root, при цьому всі дії будуть ви робите на ваш страх і ризик.

Радимо прочитати цікаву новину Xiaomi Arch – перший смартфон з екраном, загнутим на обидві бічні грані про Xiaomi Arch – перший смартфон з екраном, загнутим на обидві бічні грані.

Ну ось і все про те як видалити додаток Android минаючи Android Market.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>